Náš tým

Jsme sehraný tým profesionálů a zároveň dobrých přátel s několikaletými zkušenostmi z public relations, marketingu a médií. Baví nás vymýšlet kreativní kampaně a především vidět úspěchy našich klientů v praxi, ať už je to článek v médiích či fanoušek na Facebooku. Jsme tu od toho, aby naši klienti byli vidět.

Michaela Studená

Head of Lab

Míša píáruje více než 7 let. I po letech má stále radost z mediálních výstupů a dobře odvedené práce. Je detailista. Preferuje férové jednání a neslibuje to, co nemůže splnit. Zastává heslo, že propagovat by se měli spíše klienti než samotné agentury a její lidé.

Dříve působila ve Fleishman Hillard, Euro RSCG, Rubikon PR a Manage Social.

Poznávací znamení: kafe v ruce, sluchátka v uších. Umí Yellow Submarine ve 4 jazycích.

Jiří Ďurovič

Co-founder

Jiří drží v Comm Labu kasu. Kromě kafe, jako všichni v agentuře, má rád kvalitní červená vína a po večerech ho potkáte v klubech. Zde se nevěnuje démonu alkoholu, ale své baskytaře, na kterou hraje v kapele Tram69, na jejíž koncerty (ne)musí povinně zbytek osazenstva agentury chodit.

Honza Skalník

Account Director

Honza si cestu k PR našel již díky svému studijnímu oboru. Teoretické znalosti doplňoval praxí a aktuálně již má 5 let zkušeností. Dříve působil například v Rubikon PR či Manage Social. Nehledě na agentury ho to vždy táhlo ke klientům z oblasti architektury, designu a developmentu. Aby taky ne, když chtěl být od mala architektem. Blízký vztah má rovněž ke kávě (čti: na doporučené denní dávky kofeinu si nehraje).

Jana Dudrová

Account Director

Jana se ke komunikacím dostala díky studijním oborům. Dříve se během svého působení v komunikačních agenturách Best Communications a AMI Communications věnovala klientům z oblastí průmyslu, technologií, IT, cestování a energetiky. Jako Slovenka dlouhodobě žijící v Praze se cítí spíše jako Čechoslovenka. Stejně jako všichni v agentuře, má vřelý vztah ke kávě (a i k čaji).

Ondřej Šveda

Account Manager

Ondřej se v PR a marketingu pohybuje již 4 roky. V minulosti pracoval například pro investment crowdfundingovou platformu Fundlift nebo FinTech společnost Roklen. Při práci ještě studuje, a tak má na svém kontu i řadu studentských a neziskových aktivit v organizacích jako AIESEC, STUŽÁK, nebo Akademický senát FSV UK. Ve volném čase si přivydělává jako dublér jednoho nejmenovaného herce ve Hře o Trůny. A není to Jon Snow.

Denisa Dvořáková

Account Manager

Denisa začínala v roce 2015 na centrále ČSOB, kde pomáhala s organizací konferencí a trhů a zároveň měla na starost komunikaci jak se zaměstnanci, tak s  externími organizacemi. Vzhledem ke studiu politologie na VŠE zkusila práci v oboru a pracovala jako mediální analytik politické strany. Našla se v agenturním prostředí, kde sbírala téměř 2 roky zkušenosti v PR oddělení skupiny Publicis Groupe. Ve volném čase ráda píše, cestuje, a pomáhá s komunikací menším klientům, mezi které patří například Asociace lesních mateřských školek.

Kryštof Holub

PA Executive

Kryštof vystudoval mezinárodní vztahy ve Spojených Státech, kde žil skoro 6 let. K problematice PR se dostal jako stážista a zaměřuje se na digitální agendu v kontextu české i evropské politiky. Svůj volný čas rád tráví při sportovních aktivitách, v zahraničí nebo na motorce.

Markéta Baráková

Senior Consultant

Markéta má v PR více než 7 let zkušeností, které sbírala v předních českých agenturách, jako jsou Havas, Ewing PR, Rubikon PR, kde pracovala pro mezinárodní klienty z oblasti financí, digitálu a energetiky. V Commlabu má na starosti chod rozrůstající se brněnské pobočky a podporu místních kaváren. Brněnskou pobočku naleznete na adrese – Technology Innovation Transfer Chamber Purkyňova 648/125, 612 00 Brno.

Kde nás najdete?

Šaldova 34/466, Praha 8

Laboratoř máme v milovaném Karlíně. Když nebudeme na místě, tak jsme nejpíš v nějaké z okolních kaváren 🙂

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat Míše:

e: michaela@commlab.cz
t: 608 307 205