Náš tým

Jsme sehraný tým profesionálů a zároveň dobrých přátel s několikaletými zkušenostmi z public relations, marketingu a médií. Baví nás vymýšlet kreativní kampaně a především vidět úspěchy našich klientů v praxi, ať už je to článek v médiích či fanoušek na Facebooku. Jsme tu od toho, aby naši klienti byli vidět.

Michaela Studená

Head of Lab

Míša píáruje více než 7 let. I po letech má stále radost z mediálních výstupů a dobře odvedené práce. Je detailista. Preferuje férové jednání a neslibuje to, co nemůže splnit. Zastává heslo, že propagovat by se měli spíše klienti než samotné agentury a její lidé.

Dříve působila ve Fleishman Hillard, Euro RSCG, Rubikon PR a Manage Social.

Poznávací znamení: kafe v ruce, sluchátka v uších. Umí Yellow Submarine ve 4 jazycích.

Honza Skalník

Lab Manager

Honza si cestu k PR našel již díky svému studijnímu oboru. Teoretické znalosti doplňoval praxí a aktuálně již má 5 let zkušeností. Dříve působil například v Rubikon PR či Manage Social. Nehledě na agentury ho to vždy táhlo ke klientům z oblasti architektury, designu a developmentu. Aby taky ne, když chtěl být od mala architektem. Blízký vztah má rovněž ke kávě (čti: na doporučené denní dávky kofeinu si nehraje).

Jiří Ďurovič

Co-founder

Jiří drží v Comm Labu kasu. Kromě kafe, jako všichni v agentuře, má rád kvalitní červená vína a po večerech ho potkáte v klubech. Zde se nevěnuje démonu alkoholu, ale své baskytaře, na kterou hraje v kapele Tram69, na jejíž koncerty (ne)musí povinně zbytek osazenstva agentury chodit.

 

Kde nás najdete?

Šaldova 34/466, Praha 8

Laboratoř máme v milovaném Karlíně. Když nebudeme na místě, tak jsme nejpíš v nějaké z okolních kaváren 🙂

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat Míše:

e: michaela@commlab.cz
t: 608 307 205